A ka gjasa që PSG t’i sigurojë shërbimet Felixit në janar?

E ardhmja e Joao Felix-it te Atletico Madrid është e qartë dhe me të vërtetë që tregu i transferimeve të janarit do të hapet të dielën e ardhshme, ka shumë pëshpëritje se ku mund të përfundojë 23-vjeçari.
PSG është përmendur si një destinacion i mundshëm për Felix pasi klubi po kërkon të shtojë një tjetër sulmues dhe ka një lidhje me këshilltarin sportive, Luis Campos.
Megjithatë, sipas ekspertit të transferimeve Fabrizio Romano, PSG nuk hapi kurrë bisedime konkrete për nënshkrimin e Felix.
Gjigantët francezë ende nuk po punojnë aktivisht për ndonjë lëvizje të janarit, pasi vera do të jetë fokusi i tyre kryesor./21Media

Back to top button