“A ke ti zemër” kënga e re nga Skerdi dhe Estto

“A ke ti zemër”  titullohet projekti i ri i artistëve shqiptar, Estto dhe Skerdi, shkruan rtv21.tv
Dyshja këtë këngë e kanë publikuar të kompletuar edhe nga ana vizuale.
Teksti dhe muzika është realizuar nga Estto, kurse për producimin është kujdesur BigBang.

“A ke ti zemër” është projekti i parë që bashkoi dyshen e njohur./21Media 

Back to top button