AAK-ja kritikoi qeverinë për heshtje për aferat korruptive

AAK-ja kritikoi qeverinë për heshtje për aferat korruptive, në të cilat, siç u tha, po dyshohet të jenë përfshirë tre ministra:Donika Gërvalla, Fikrim Damka dhe Liburn Aliu.Në konferencë për media kjo parti opozitare shprehu qëndrimin edhe për pagën minimale./21Media

Back to top button