Abrashi e bën Kurtin babadimër: E ka lëshu dorën BABA-dimri

Deputeti i Vetëvendosjes, Artan Abrashi, duket se është gëzuar nga vendimi i Qeverisë së Kosovës për ndarjen e 100 eurove shtesë për fëmijët dhe pensionistët për fundvit.

Për këtë, në llogarinë e tij në Facebook Abrashi ka shpërndarë një fotografi të kryeministrit Albin Kurti, duke bartur një kapelë të babadimrit me disa dhurata në prapavijë.

“Gëzuar Vitin e Ri 2024! E ka leshu dorën BABA-dimri”, është përshkrimi i fotografisë.

Back to top button