Adelina Tahiri për burrin: Ju pëlqeu s’ju pëlqeu unë e dua!

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Këngëtarja nuk është shumë aktive më në muzikë, mirëpo tregohet mjaft aktive me postime në rrjete sociale.

Adelina e cila qe disa vite është martuar me avokatin maqedonas, Serjozha Markov, ka bërë sot një dedikim për të në Instagram.

Krahas fotografisë së bashkëshortit, Adelina ka shkruar: “Kjo është Dashuria ime. Ju pëlqeu s’ju pëlqeu unë e dua!?”.

Nga martesa e tyre disa vjeçare, Adelina dhe Serjozha kanë një djalë(Jon) trevjeçar.

Ndryshe, “Falma” mbetet projekti i fundit muzikor nga Adelina Tahiri. Kënga është bashkëpunim me Anxhelo Kocin./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button