Një burrë nga Skënderaj ka kërcënuar vëllain e tij më armë, pas një mosmarrëveshje mes këtyre të fundit.

Ngjarja ka ndodhur dje, pasdite.

Sipas policisë, të dyshuarit i janë konfiskuar arma dhe fishekët.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./21Media