“Adrenalina” publikohet nga 2 Ton

Rep-artisti i njohur, 2 Ton sot publikoi projektin e radhës.

“Adrenalina” titullohet kënga, të cilën këngëtari e lansoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Reperi për këtë projekt ka bashkëpunuar me Don Gimen dhe Arlen.

 

“Emocionona” titullohet projekti i fundit i reperit që e solli muajin e kaluar. Ky projekt në YouTube numëron mbi 6 milionë klikime./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button