Afërdita Demaku feston përvjetorin e martesës

 
Këngëtarja e njohur, Afërdita Demaku dhe bashkëshorti i saj sot festojnë përvjetorin e martesës.
Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes Instagramit, ku ka theksuar se sot festojnë 25 vjetorin e martesës.
Këngëtarja këtë ditë e ka festuar së bashku me familjen e saj në Turqi.
”Së bashku me femijet, festuam nje dite te veqant, 25 vjetorin e marteses”, ka shkruar Demaku krahas fotografive të postuara me familje.Back to top button