Arresstohen dy të dyshuar

Arresstohen dy të dyshuar

Dy persona të dyshuar janë arrestuar mbrëmë në Suharekë.

Policia gjatë kontrollit tek të njëjtit ka gjetur dhe sekuestruar 9 mijë e 800 euro kesh para që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Sipas policisë me vendim të prokurorit janë kontrolluar shtëpitë dhe objektet përcjellëse të tyre.

Dy të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje./21Media