Ahmeti i përgjigjet “Grupit të zjarrit”

Çështje e politikave ditore dhe hatërmbetjet personale nuk duhet të bëhen pjesë e platformës së BDI-së. Kështu është përgjigjur lideri i BDI-së Ali Ahmeti rreth pakënaqësive brenda grupit të pakënaqur të BDI-së. Ai shtoi se BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të funksionoj pa Ali Ahmetin, pa Blerim Bexhetin, pa Musa Xhaferin e pa Izet Mexhitin.Kronikë e TV21 nga Shkupi./21MEDIA

Back to top button