Aksident në Prishtinë, vetura godet një kombësor

1 min read

Sot në mbrëmje në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku në mes një veture dhe një këmbësori, ku si pasojë këmbësori ka pësuar lëndime trupore.

Lajmin për rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci i cili ka thënë se këmbësori ështëdërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor.

Hetuesit policor nga njësiti i trafikut rajonal  po merren me rastin./21Media