Aktorja e njohur turke zhduket pas tërmetit

Aktorja e njohur turke, Cansu Dere nuk është shfaqur në rrjetet sociale që nga 5 shkurti, do të thotë një ditë para tërmetit që la të vdekur mbi 23 mijë persona në Turqi dhe Siri.
Zhdukja e aktores 42-vjeçare, ka shqetësuar ndjekësit. Pavarësisht paqartësisë për vendndodhjen e tij pas tërmeteve, fansat dhe ndjekësit e tij shpresojnë të marrin lajme për situatën e tij së shpejti.
Mëngjesin e sotëm është raportuar se Cansu është duke iu dalë në ndihmë personave të prekur nga tërmeti. Megjithatë, ende nuk ka asnjë raport zyrtar për gjendjen e saj apo edhe të disa aktorëve të tjerë të njohur turqi./21Media

Back to top button