Alban Skënderaj dhe Miriam Cani publikuan këngën e re

1 min read

 

Çifti i njohur i showbiz-it, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kanë publikuar një projekt të ri muzikor.

“Zemër përmbi zemër” mban titullin kënga e tyre e re.

Producent i këngës është Lorenc Aliaj, ndërsa vijën melodike dhe tekstin e ka realizuar Alban Skënderaj.

Kujtojmë që, Mariam Cani dhe Alban Skënderaj janë të martuar, dhe së bashku kanë dy fëmijë, Amelia dhe Duami./21Media