Albina Kelmendi vjen me këngë për përvjetorin e pavarësisë

Këngëtarja kosovare, Albina Kelmendi ka publikuar një projekt të ri muzikor.
“Emri im” është dedikim për përvjetorin e 15- të të pavarësisë së Kosovës.
Kësaj radhe Kelmendi bashkoi forcat me artistët Enis Mullaj, Arian Agushi dhe Bujar Kelmendi.
Albina Kelmendi dhe familja e saj do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me këngën “Duje”./21Media

 

Back to top button