Almeda dhe Tolga i festojnë ditëlindjen e dytë Efehanit

 

Në familjen Sayisman sot kanë pasur arsye për të festuar. Efehani, djali i çiftit të njohur të showbizit, Almedës dhe Tolgahanit, sot ka mbushur dy vjet.

Fotografi nga festa e ditëlindjes me mbishkrime urimi kanë publikuar Almeda dhe Tolgahani në llogaritë e tyre në rrjetin social Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Almeda Sayisman dhe Tolgahan Sayışman, së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Ata do të bëhen me një vajzë të cilën do ta quajnë Alina.

Kujtojmë që, Almeda Abazi-Sayisman dhe Tolgahan Sayisman janë martuar në vitin 2017, kurse, në vitin 2019 janë bërë prindër të djalit-Efehan./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button