Almeda po shijon pushimet në Shqipëri

1 min read

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman javën e kaluar kanë filluar pushimet verore me fëmijët e tyre në Shqipëri.

Ajo bashkë me fëmijët e saj janë duke i shijuar ditët në Tiranën e bukur.

Kujtojmë që, Tolga po vazhdon të jetë aktive me projekte në Turqi, kurse Almeda ka kohë që është tërhequr nga ekrani duke iu përkushtuar familjes./21Media