Almeda shfaqet e lumtur nga pushimet me familjen

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman janë duke pushimet verore me fëmijët e tyre.
Disa nga momentet e lumtura, dyshja i kanë publikuar për fansat e tyre në rrjetet sociale, shkruan rtv21.tv
Familja e lumtur janë duek pushuar në Bodrum të Turqisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)


Almeda Abazi-Sayisman jeton tashmë prej vitesh në Turqi./21Media

Back to top button