Arbana Xharra në PDK-në e Veselit, të cilin e quajti kriminel

Para gazetarëve nuk e mohoi se ka ndryshuar qëndrim

Ish-kryeredaktorja e Gazetës “Zëri”, Arbana Xharra e zyrtarizoi anëtarësimin e saj në PDK. Ajo vite me radhë ishte ndër kritikueset me të ashpra të kësaj partie. PDK-në që udhëhiqej fillimisht nga Thaçi dhe tash nga Kadri Veseli vazhdimisht e ka cilësuar parti të krimit, korrupsionit. Në një postim në Facebook, kreun e PDK-së e ka quajtur kriminel. Në konferencën për media ajo nuk e mohoi se ka ndryshuar mendim./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button