Armëmbajtje pa leje, kapet nga policia

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Policia ka bastisur shtëpinë e një personi në Ferizaj

Policia në raportin e saj ka theksuar se dje me urdhër të gjykatës në Ferizaj është bastisur shtëpia e të dyshuarit mashkull K-Shqiptar ku janë gjetur dhe konfiskuar një AK-47 me 30 fishekë, një revole me 23 fishekë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar më procedurë të rregullt./21Media