Policia ka bastisur shtëpinë e një personi në Ferizaj

Policia ka bastisur shtëpinë e një personi në Ferizaj

Policia në raportin e saj ka theksuar se dje me urdhër të gjykatës në Ferizaj është bastisur shtëpia e të dyshuarit mashkull K-Shqiptar ku janë gjetur dhe konfiskuar një AK-47 me 30 fishekë, një revole me 23 fishekë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar më procedurë të rregullt./21Media