Një person është arrestuar nën dyshimin se ka vjedhur para në xhami.

Ngjarja ka ndodhur në Graqanicë, më 28 maj, deri tashmë rasti ka qenë duke u hetuar.

Sipas raportit policor, i dyshuari ka vjedhur 30 euro dhe 1000 dinar.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje./21Media