Arrestohet një burrë për sulm seksual

Është arrestuar një person për sulm seksual në Mitrovicë.

Sipas njoftimit të Policisë, rasti dyshohet të ketë ndodhur më 1 nëntor.

“Lidhur me rastin, me vendim të prokurorit është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe është dërguar në mbajtje”, njoftoi Policia./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button