Arrestohet për armëmbajtje, i mituri thotë se ia mori dikujt veç për foto

Dy të mitur janë arrestuar në rrugën “Bajram Kelmendi” në Prishtinë të premten.

Në çantën e njërit Policia ka gjetur një pistoletë me gaz.

I dyshuari ka thënë se arma nuk ishte e tij dhe se e kishte marrë për të bërë foto.

Të dy janë liruar në procedurë të rregullt./21Media

Back to top button