Asgjë serioze me Leonardo DiCaprion, Gigi Hadid ka prioritet vajzën

Mes thashethemeve për një lidhje të mundshme midis modeles, Gigi Hadid dhe aktorit, Leondaro DiCaprio, duket së gjërat nuk qëndrojnë kështu.
Hadid ka thënë se fokusi i saj është vajza e saj.
Ndërkohë, Leonardo këtë javë është parë në shoqërinë e modeles 23 vjeçare, Victoria Lamas.
Një burim pranë Page Six kishte njoftuar se DiCaprio dhe Hadid e pëlqejnë njëri-tjetrin, por asnjëri nga ta nuk do diçka serioze tani.
Burimi ka thënë se ‘Gigi ka prioritet vajzën e saj, Khai’.
Sipas burimeve, orari i ngjeshur i aktorit luajti rol po ashtu në marrëdhënien e tij me supermodelen.
“Gigi s’ka energji të vrapojë pas DiCaprios, rutina e tij është shumë për të”, vazhdoi burimi.
Por, sa i përket takimit të tij me modelen 23 vjeçare, burime pranë tij thanë se s’ka asgjë serioze deri më tani./21Media

Back to top button