Aurela ka një dhuratë për ju për këtë fundvit

Artistja, Aurela Gaçe e cila asnjëherë nuk dështon të befasojë me artin e saj, sërish ka paralajmëruar se një projekt i ri është rrugës.
“Në të zënça”, është kënga e cila publikohet “si dhuratë për fundvit për ju”.
“Po vjen si dhuratë për fundvit për ju. Këtë që di të bëj më së miri, do ta ndaj me ju, sa të kem fuqi”, ka shkruar artistja në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)


Kujtojmë se, Aurela publikoi së fundmi “Djali im i keq” dhe “S.F.L” e cila “riktheu” Dr.Florin, artistin i cili ndërroi jetë vite më parë, por kënga e tij dëgjohet edhe sot.
Në “S.M.L”, Aurela e Stine sollën edhe një incizim, të cilin e kishte kënduar kohë më parë Dr.Flori./21Media

Back to top button