Azet vjen me projekin e ri “Handy Brennt…”

“Handy Brennt…” titullohet projekti më i ri solo të cilin e ka sjellur artisti shqiptar, Azet.

Kënga e reperit vije në gjuhën gjermane dhe me videoklip, raporton rtv21.tv.

Vetëm 11 orë pas publikimit në kanalin “Youtube” kënga ka arritur 90 mijë klikime.

Ndërkohë artisti është duke shijuar ende suksesin e këngës së tij “Katile” të publikuar para 13 ditësh ./21Media

 

Back to top button