“Balerina” publikohet sonte

Artistja shqiptare, Rina Balaj ka kohë që ka qenë duket punuar në albumin e saj të parë “Balerina”.
Rina së fundmi bëri të ditur se ky album publikohet sonte, 00:00.
Gjithashtu, Balaj njoftoi se kënga “Mia” do të publikohet me videoklip nesër(10 nëntor), në ora 21:00.

Rina ka qenë aktive dhe ka sjellë projekte të reja muzikore, këngë të cilat u mirëpriten nga publiku shqiptar./21Media

Back to top button