Ballkani kalon në epërsi

Ballkani kalon në epërsi ndaj Sivasporit me golin e Armend Thaqit pas asistimit të Meriton Korenicës.
Goli erdhi në minutën e 36-të pas një dominimi nga ana e kampionit të Kosovës.
Sfida e vlefshme për Grupin G po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, dhe skuadra nga Suhareka synon pikë të plota./21Media

Back to top button