Ballkani në grup me Slavia Prague, Cluj dhe Sivaspor (Video)

Kampioni i Kosovës në Futboll, Ballkani ka shkruar mbrëmë historinë moderne të Futbollit tonë, duke u bërë klubi i parë nga Kosova që kualifikohet për fazën e grupeve të një gare të UEFA-s. Sot është tërhequr shorti për Konferencë Ligë dhe Ballkani ishte pjesë e tij.(E pergaditi-Bajram Shala)./21Media

Back to top button