Ballkani transferon Dejan Zarubica

1 min read

Sulmuesi, Dejan Zarubica, ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2024 me Ballkanin.

Klubi Ballkani përmes një postimi në Facebook i ka uruar mirëseardhje Zarubicës.

Bëhet e ditur se Dejan ka luajtur me FK Iskra, Buducnost Podgorica, FK Lovcen si dhe së fundmi ishte pjesë e KF Laçit./21Media