Bardhi dhe Majk përsëri në bashkëpunim

Pas suksesit me këngën “Ama”, Bardhi dhe Majk po vijnë përsëri me një projekt të përbashkët.

Dyshja po vijnë me një këngë që titullohet “Përgjithmonë”.

Përmes një postimi në Instagram, Bardhi ka njoftuar ndjekësit se ky projekt do të publikohet të dielën në ora 18:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhi)

Ndryshe, kënga “Ama” nga Bardhi dhe Majk është publikuar më 5 qershor dhe deri tani ka arritur mbi 15 milionë klikime në Youtube./21Media 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button