Basketboll: Filloi gara “3×3”!(Video)

1 min read

Në Prishtinë mbahet gara “3×3”, basketboll cilësor e atraktiv

Komuna e Prishtinës në bashkëpunim me Federatën e Basketbollit të Kosovës kanë organizuar garën “3×3 Prishtina”. Ky edicion u karakterizua me ndeshje shumë cilësore dhe atraktive..(E pergaditi-Art KUQI)./21Media