Bebe Rexha publikoi albumin “Better Mistakes”

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Një ndër emrat më të njohur të industrisë muzikore padyshim që është edhe Bebe Rexha, shqiptarja me famë botërore.

Këngëtarja ka publikuar sot albumin e saj të dytë të titulluar “Better Mistakes”, që përmban gjithsej 13 këngë.

Albumi tashmë është i disponueshëm në të gjitha platformat muzikore.

Këngët e albumit “Better Mistakes” janë:  “Break My Heart Myself”, “Sabotage”,  “Trust Fall”, “Better Mistakes”,  “Sacrifice”,  “My Dear Love” , “Die for a Man”,  “Baby, I’m Jealous”,  “On the Go”, “Death Row”,  “Empty”, “Amore” dhe “Mama”./21Media