Bie nga ballkoni i ndërtesës, vdes një person në Viti

Rrethanat janë ende të panjohura për policinë

Policia e Kosovës raporton se mbrëmjen e kaluar një mashkull në rrethana ende të panjohura, ka rënë nga ballkoni i një ndërtese.

Viktima është dërguar në shtëpinë e shëndetit në Viti dhe nga personeli mjekësor është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button