Borxhi ‘mollë sherri’

Policia i ka arrestuar të dyshuarit

Tre persona janë rrahur dje për shkak të një borxhi në rrugën ‘Zahir Pajaziti” në Prizren.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar tre të dyshuar meshkuj dy të komunitetit romë dhe një shqiptar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi, janë rrahur, me ç’ rast si pasojë e rrahjes personat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje./21Media

Back to top button