Brenda shtëpisë së rrënuar të fëmijërisë së Iggy Azalea-s

1 min read

Singer Iggy Azalea participates in the BUILD Speaker Series to discuss her new album "Surviving the Summer" at AOL Studios on Tuesday, Aug. 21, 2018, in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Iggy Azalea ka dhënë një pasqyrë të fillimeve të saj modeste në Australi, përpara se të transferohej në Amerikë për të ndjekur ëndrrat e saj si muzikante.

Reperja 32-vjeçare Fancy , e cila mirëpriti një djalë në vitin 2020 – jetoi në pronë me familjen e saj pas zhvendosjes së tyre në Mullumbimby, New South Wales, përcjell portali rtv21.tv

Ndryshe nga stili i saj aktual i jetesës luksoze, babai i Iggy-t e ndërtoi shtëpinë e tyre në një truall prej 12 hektarësh me dorë nga tulla balte.

Duke reflektuar për fëmijërinë e saj, ylli ndau një seri fotografish nga vitet e saj të fëmijërisë në Instagram Story.

Këngëtarja emri i vërtetë i së cilës është Amethyst Amelia Kelly, u tha fansave: “Më kujtohet çdo pjesë e kësaj shtëpie dhe është kaq nostalgjike dhe e lezetshme gjetja e tyre.”/21Media