Butrint Imeri publikoi këngën “Moj dashni”

Këngëtari Butrint Imeri ka publikuar këngën e re.

“Moj dashni” mban titullin projekti muzikor, i cili është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kënga është punuar nga BigBang, ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni “Sekuencë”.

Videoklipi u realizua në objekt në ndërtim, me Butrintin dhe një sërë protagonistësh të tjerë./21Media

Back to top button