Çfarë po ndodh mes Khloe Kardashian dhe Michele Morrone?

Gjithçka nisi kur Khloe Kardashian dhe Michele Morrone u panë duke folur në debutimin e koleksionit “Ciao, Kim”  të Kim Kardashian.
Ata u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin në after-party të Dolce&Gabbana.
Por, Michele dhe Khloe janë takuar për herë të parë në këtë mbrëmje, kanë konfirmuar burime pranë aktorit.
Po ashtu, nga Dolce&Gabbana, Micheles iu kërkuar ta bëjë një fotografi me Kim Kardashian.
“Michele thjesht mendon se Khloe është shumë e mirë, s’ka asgjë më shumë se kaq”, kanë bërë të ditur burime pranë tyre.
Kjo nuk është hera e parë që Michele përfshihet në lajme të tilla për lidhje të supozuara./21Media

Back to top button