Klubi londinez besojnë se janë afër transferimit të qendër mbrojtësit

Klubi londinez besojnë se janë afër transferimit të qendër mbrojtësit

Chelsea besojnë se e kanë mundur Manchester Cityn në garë për mbrojtësin e Southamptonit Virgil van Dijk, shkruan rtv21.tv.

Antonio Conte e ka bër holandezin prioritet për transferim gjatë verës, dhe do të shpenzojë rreth 50 milionë funte për ta sjellë atë në Stamford Bridge./21Media