Janë publikuar formacionet e derbit Chelsea- Manchester City

Janë publikuar formacionet e derbit Chelsea- Manchester City

Në kuadër të xhiros së 30-të të Premierligës anleze,  sonte  në ”Stamford Bridge” do të zhvillohet derbi ndërmjet Chelsea dhe Manchester Cityt.

Ndeshja fillon nga ora 21:00./21Media