Chelsea-Manchester City, formacionet

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Janë publikuar formacionet e derbit Chelsea- Manchester City

Në kuadër të xhiros së 30-të të Premierligës anleze,  sonte  në ”Stamford Bridge” do të zhvillohet derbi ndërmjet Chelsea dhe Manchester Cityt.

Ndeshja fillon nga ora 21:00./21Media