Chris Brown bëhet baba për herë të tretë?

1 min read

Artisti, Chris Brown dhe Diamond Brown thuhet se janë bërë prindër kanë bërë të ditur mediat lokale.

Këto thashetheme morën kahje tjetër me postimin e mamit Diamond në Instagram, ku i dedikoi një shkrim vajzës së ardhur në jetë, Lovely Symphony Brown.

“Vajza ime e ëmbël, ka kaluar një ditë e tërë që ti je në botë dhe më ke treguar tashmë kuptimin e vërtetë të jetës. Unë premtoj të të dua dhe të mbroj gjithmonë. Përgjithmonë e jotja, mami..”, ka shkruar Diamond.

Chris dhe Diamond janë ndjekur nga thashethemet për fëmijë që nga fundi i vitit të kaluar dhe kanë qenë të lidhur me njëri-tjetrin gjatë gjithë vitit.

Asnjëra palë nuk ka folur publikisht se kush është babai./21Media