COVID: Të infektuarit – të pavaksinuar!

Stabilizohet gjendja në spitalin e Gjakovës
Infektologu në klinikën Intensive në QKUK, Arben Vishaj, deklaroi se të gjithë të infektuarit me Covid-19 që po trajtohen në këtë klinikë janë të pavaksinuar. Ndryshe, rënia e numri të të infektuarve dhe të vdekjeve nga Covid-19, ka bërë që edhe në Gjakovë të stabilizohet gjendja e shkaktuar së fundmi nga koronavirusi./21Media
 
 

Back to top button