Dani përkujton bashkëshorten e ndjerë: Faleminderit për çdo gjë që bërë për mua…

Këngëtari i njohur, Ramadan Krasniqi – Dani numëron vite të shumta në skenë e estradë dhe deri më tani ka sjell hite të shumta.

Në rrjetet sociale, Dani kohë pas kohe publikon imazhe të ndryshme për fansat e tij.

Dani  së fundmi ka përkujtuar bashkëshorten e tij të ndjerë në atë që do të ishte 57 vjetori i saj i lindjes.

“Sot do t’i mbushje 57 vjet. Gjithmonë në zemrat tona dhe faleminderit për çdo gjë që bërë për mua dhe fëmijët”,ka shkruar Dani.

Kujtojmë se, Dani është baba i tri vajza dhe një djalit./21Media

Back to top button