Dëgjoni pak nga projekti i ri i Dafinës dhe Albanit

Dy këngëtarët e njohur, Alban Skënderaj dhe Dafina Zeqiri janë bërë bashkë për këngën e tyre të dytë në bashkëpunim.

Dyshja kanë zbuluar në Instagram, një pjesë të shkurtë të këtij projekti, që mban titullin  “E PARA/I PARI”.

Kjo këngë do të lansohet më 13 korrik (e enjte).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

Ndryshe, më 12 nëntor të vitit 2022, Dafina dhe Albani publikuan këngën “Copa Copa” që rezultoi e suksesshme për ta. Kënga numëron mbi 16 milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button