Dhunohet seksualisht e mitura në Ferizaj

Një e mitur dyshohet se u dhunua seksualisht nga një burrë në natën e 22 nëntorit në Ferizaj.
Policia në raportin 24 orësh policia bën të ditur se është arrestuar i dyshuari.
“Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima është dërguar IML për ekzaminim dhe është vendosur në strehimore. Rasti vazhdon të hetohet.”, thuhet në raportin e policisë./21Media

Back to top button