Dhurata Dora së shpejti sjellë ”Sa m’ke mungu”

Këngëtarja, Dhurata Dora ka paralajmëruar fansat se do të sjellë një projekt të ri muzikor.
Dhurata përmes një postimi ka bërë të ditur se kënga mban emrin ”Sa m’ke mungu” dhe do të publikohet shumë shpejt.

Ndërkaq, projekti i fundit nga Dhurata është ”Criminal”, të cilin e ka publikuar më 23 dhjetor të vitit të kaluar./21Media

Back to top button