Dhurata i gëzohet suksesit të këngës “Mi Amor”

Më 23 korrik këngëtarja e njohur, Dhurata Dora solli projektin e titulluar “Mi Amor” këngë kjo e cila po pëlqehet shumë nga publiku.
Këtë e dëshmojnë më së miri klikimet në Yotube, kjo këngë deri tani ka arritur mbi 16 milionë klikime.
Dhurata i është gëzuar këtij suksesi duke shpërndarë një fotografi në Instagram.
“Po vet e lype se ka dasht dhuratë”, ka shkruar Dhurata në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Kujtojmë se, “Mi Amor” është bashkëpunimi mes Dhurata Dores dhe Noizyit./21Media 

Back to top button