Dhurata sjellë shumë dhurata për 2023-tën

Këngëtarja Dhurata Dora thotë se është shumë falënderuese për dashurinë dhe mbështetjen që e merr çdo ditë nga fansat e saj.
Në urimin e saj për vitin 2023, ajo ka uruar më të mirat, ndërsa mbi të gjitha shëndet.
Këngëtarja ka dhënë se mezi pret që të tregojë punën që ka bërë vitin që lamë pas.
“Shumë dhurata në 2023-ën.Gëzuar!!!Ju dua”, ka shkruar Dhurata në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Back to top button