”Dilema” thonë Lindi dhe Venera

Këngëtarët, Lind Islami dhe Venera Lumani, kanë publikuar duetin e radhës, të titulluar ”Dilema”.

Projekti ishte paralajmëruar ditë më parë nga dyshja dhe është realizuar me videoklip.

E publikuar 4 orë më parë kënga ka marrë mbi 7 mijë klikime.

Ndërsa, projekti i fundit nga dyshja është ”Kush”, cili po ashtu ishte realizuar me videoklip dhe është publikuar më 24 nëntor./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button