“Ditët e Bizneseve të Vogla 2017”

Hasani: Do të vazhdojë mbështetjen për prodhuesit vendorë

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë do të vazhdojë mbështetjen për prodhuesit vendorë, pasi vetëm në këtë mënyrë krijohen vende të reja të punës dhe ekonomi stabile. Kështu ka deklaruar ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani në aktivitetin “Ditët Bizneseve të Vogla 2017”, organizuar nga Agjencia për Investime dhe Përkrahje të Ndërmarrjeve në Kosovë./21Media

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button