“Djajtë” shënojnë gol

Prinë Manchester United

Manchester United është nikoqirë me Anderlecht në ndeshjen kthyese të çerekfinaleve të Ligës së Evropës.

Loja ka filluar dhe në dhjetë minuatat e parë mesfushori i Manchester United , Henrikh Mkhitaryan ka shënuar një gol të bukur.

Kujtojmë se ndeshja e parë në mes dy skuadrave ka përfunduar me barazim 1-1./21Media

https://www.dailymotion.com/video/x5j2biw_amazing-goal-mkhitaryan-h-1-0-manchester-united-vs-anderlecht_sport

Back to top button